
Het perfecte circulaire watersysteem
17 november 2023
11 augustus 2022
In deze gortdroge zomer is er veel aandacht voor waterproblematiek en daarom komt Mijn Waterfabriek volop in beeld.
In de Stentor verscheen een artikel met de kop: Waterspecialist Johan uit Hardenberg ziet voorspelling uitkomen: 'Ook in Nederland kan water opraken'. Lees het hele artikel hier
In het NOS Journaal verscheen een item regenwatergebruik waarin onze partner Rob Steltenpohl uitlegde wat het nut daarvan is. Bekijk het hier terug.
Op RTV Oost werd in het nieuws een item gewijd aan zelfvoorziening met regenwater. Maruschka Wubbels heeft Vitens niet nodig. Bekijk het hier.
In Amsterdam wordt bij de Mannoury woontorens grijs water hergebruikt voor de beplanting op het dak en de balkons. Bekijk hier de video.
En ook Hart van Nederland liet zien wat je met regenwater kunt doen om minder drinkwater te gebruiken. Dat zie je hier.
17 november 2023
13 november 2023
17 oktober 2023