- 35 jaar expertise in water
- Betrouwbare kwaliteit
- Innovatieve oplossingen
- Uitstekende service
Voorfilters voor regenwater
Voorfilters voor regenwater
Afstromend regenwater neemt materiaal mee van het dak en uit de dakgoot zoals zand, bladen, takjes en ander organisch materiaal. Om te voorkomen dat dit in uw regenwatertank komt moet het regenwater gefilterd worden.. Dat kan met een voorfilter die voor de regenwatertank wordt geplaatst of juist erin.
De werking van een regenwaterfilter
Met de regenwaterfilters wordt het inkomende, vervuilde water gefilterd door een schuin geplaatst trapeziumvormig roestvrijstalen zeef en vervolgens naar de regenwatertank geleid. Het vuil verzamelt zich in een holte achter het filter en wordt bij hevige regenval naar de overloop gespoeld. Dankzij hun unieke ontwerp kenmerken de filters zich door de hoogste efficiëntie en de laagste onderhoudsvereisten. De regenwaterfilters zijn eenvoudig te reinigen.
Regenwaterfilters zijn verkrijgbaar van 110mm tot en met 400mm.
Voordelen van de regenwaterfilters
- Zelfreinigend dankzij het wisselende sprongeffect
- Minimale hoogteverschil
- Minimaal onderhoud
- Verwijdering van vuil door onderdompeling van de zeef
- Geïntegreerde skimmer op de filters 110mm en 160mm voor verwijdering van de drijflaag in de regenwatertank
- Geïntegreerde terugslagklep op het filter 110mm
- Minimale verstoppingsneiging dankzij de trapeziumvormige sleufzeef
- Te voorzien van spoelunit voor automatische reiniging
Inbouw van regenwaterfilter in de regenwatertank of plaatsing voor de regenwatertank
Bij de meeste regenwatertanks is een regenwaterfilter ingebouwd. Daarvoor zijn de filters van 110mm en 160mm geschikt. Grotere filters worden voor de regenwatertank geplaatst. Dat kan zowel binnen het gebouw of ondergronds.
Bekijk ook deze producten